Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Велосипедний туризм

Велосипедний туризм має свої переваги порівняно з іншими видами туризму. Велосипед є дуже зручним засобом пересування. Він дає мандрівнику можливість із досить значною швидкістю долати великі відстані, познайомитись за час короткої подорожі з регіоном, відвідати цікаві об’єкти, розташовані один від одного на значній відстані.

На сьогодні, завдяки проекту «ВелоКраїна» на території Яремчанської міської ради, Верховинського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського та Снятинського районів розпочато формування інфраструктури для велотуризму.

В рамках проекту «ВелоКраїна» здійснено:

- розробку та опис більше 50 велосипедних маршрутів (радіальних та кільцевих протяжністю 7 – 60 км, різноманітної складності) загальною протяжністю 1350 км;

- видані туристичні карти та каталоги, презентаційні буклети;

- збудовано 10 придорожніх місць для відпочинку туристів;

- встановлено 800 велосипедних стійок;

- для потреб велотуристів облаштовані 53 садиби на 1091 ліжкомісце;

-створено та постійно оновлюються Інтернет-сторінки проекту www.bikeland.org.ua; www.bikeland.com.ua;

Створено велосипедний екологічний туристський маршрут до урочища «Козакова долина», що знаходиться на території однойменного заказника загальнодержавного значення за маршрутом: м. Івано-Франківськ – с. Вовчинці – ур. Козакова долина – с. Колодіївка – с. Ганусівка – с. Узінь –м. Івано-Франківськ.

Велосипедні подорожі є захоплюючим видом активного відпочинку, який дарує багато чого несподіваного, а іноді досі небаченого, оригінального. З метою популяризації активного відпочинку в Карпатах, а саме велотуризму та екстремальних видів спорту, пов’язаних з гірським велосипедом, щорічно в області проводяться велосипедні змагання та фестивалі.

 

Запрошуємо до активного відпочинку на Івано-Франківщині!
e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.108sec