Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

10:17

19 жовтня в Долині відбувся перший в рамках проекту «Маршрут доброти Івано-Франківщиною» семінар з питань розвитку інва-туризму та обслуговування туристів з обмеженими можливостями на території області.

Участь в семінарі взяли голова Долинської районної державної адміністрації Петро Шкутяк, голова Долинської районної ради Василь Романюк, представники головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, закладів культури та туристичної інфраструктури Долинського району і Болехівської міської ради, РТІЦ та Асоціації інвестиційного бізнесу «Золоте кільце Прикарпаття».

Керівник проекту «Маршрут доброти Івано-Франківщиною» Наталія Гасюк зосередила увагу учасників засідання на питаннях забезпечення доступу до туристично-відпочинкових закладів, що є особливо актуальним для Долинського району, враховуючи те, що на сьогодні більшість таких закладів на території району лише починають розбудовуватися.

Свою готовність долучитися до заходів проекту висловили представники ТзОВ «Карпатський трамвай», музею Наталії Кобринської в Болехові.

Проект впроваджується Регіональним туристично-інформаційним центром спільно з товариством молодих інвалідів «Братерство» та головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

Для довідки:

Завдання проекту «Маршрут доброти Івано-Франівщиною»: поліпшення ставлення працівників туристичної галузі до туристів з особливими потребами; підвищення професійності персоналу та підтримка змін у напрямку покращення доступності об’єктів туристичної галузі; розширення туристичної пропозиції та відпочинкових програм по Івано-Франківщині.

Для досягнення завдань проектом планується: провести семінари та круглі столи з представниками туристичної галузі на тему доступності; розробити так званий «маршрут доброти» по регіону – спеціальну туристичну програму, спрямовану на людей з обмеженими можливостями; видати та поширити брошуру про розроблений маршрут; організувати інформаційний тур по маршруту для представників засобів масової інформації та туристичних фірм за участю людей з обмеженими можливостями; перекласти на англійську мову розділ про доступні об’єкти (www.inva-tour.if.ua).

Партнери проекту запрошують зацікавлених до співпраці.

За додатковою інформацією запрошуємо звертатися в Регіональний туристично-інформаційний центр за адресою:

вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ, 76004;

тел. 0342 502474;

e-mail: ng@tourism-carpathian.com.ua (тема листа “маршрут доброти»)


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec