Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Все подробности rent a car for shooting у нас. | Trattorino oleomac.
Росіяни інвестуватимуть в розвиток українських готелів?

10:30
Найбільш вірогідними інвесторами в готельне господарство України серед іноземців є російські бізнесмени. Саме вони наразі найбільше цікавляться українською готельною інфраструктурою й можливостями для інвестування в готельний бізнес України. Про це в ексклюзивному коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» сказав заступник голови Державної служби туризму та курортів України Дмитро Заруба.

«Думаю, найближчим часом у вітчизняний готельний сектор багато інвестицій прийдуть з Росії, адже тамтешнім підприємцям досить зрозумілий стиль ведення бізнесу на території країн СНД», — зазначив пан Заруба.

Нещодавно прийняті законодавчі пільги для бізнесменів, які реконструюватимуть або будуватимуть готелі до Євро-2012, а також політична стабільність у державі, на думку високопосадовця, робить готельне господарство Україну ласим шматком для інвесторів.

«За оцінками міжнародних експертів, Україна — це біла пляма в Європі, яка не має такої великої кількості готельних сіток, які є в інших країнах Старого Світу. Розташування України між Євросоюзом та Росією, Європою та Азією, а також багатство Карпат і Криму роблять нашу країну надзвичайно інвестиційно привабливою для іноземних готельєрів», — резюмував пан Заруба.

ОДТРК


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.113sec