Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

10:33

28 жовтня в Косові в приміщенні ГО «Центр громадських ініціатив» відбувся другий в рамках проекту «Маршрут доброти Івано-Франківщиною» семінар з питань розвитку інва-туризму та обслуговування туристів з обмеженими можливостями на території області.

Участь в семінарі взяли представник Національної Асамблеї інвалідів України в Івано-Франківській області Микола Макар, координатор проекту від ТМІ «Братерство» Микола Євчук, начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації Віталій Семків, заступник голови Косівської райдержадміністрації Ярослав Бринський, головний спеціаліст сектора природних ресурсів, туризму, рекреації та зовнішніх зв’язків управління економіки Косівської РДА Іван Яким’юк, представники туристичних баз та відпочинкових комплексів, музеїв, громадських організацій, власники приватних садиб району (понад 30 осіб).

В ході семінару обговорені питання доступності відпочинку на території Косівщини. Про проект та його основні завдання розповіла керівник проекту Наталія Гасюк; Микола Макар акцентував увагу присутніх на особливостях обслуговування маломобільних груп населення. Представники проекту «Велокраїна» презентували ідею подальшого розвитку велотуризму, зокрема – облаштування велодоріжок, якими можна буде подорожувати також і на кріслі-візку. Також було представлено досвід роботи Маєтку Святого Миколая з неповносправними.

В роздаткових матеріалах учасники отримали Методичні рекомендації з облаштування об'єктів елементами доступності, туристично-інформаційні матеріали про можливості відпочинку в області.

Свою готовність долучитися до заходів проекту висловили представники бази відпочинку «Легенда Карпат».

Окрім того, учасники засідання обговорили і інші питання, пов’язані з розвитком туризму в області, та висловили ряд пропозицій до проекту обласної Програми розвитку туризму на 2011-2015 роки.

Для довідки:

Проект «Маршрут доброти Івано-Франківщиною» впроваджується РТІЦ спільно з ТМІ «Братерство» та головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації у співпраці із Національною Асамблеєю інвалідів України за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

Завдання проекту: поліпшення ставлення працівників туристичної галузі до туристів з особливими потребами; підвищення професійності персоналу та підтримка змін у напрямку покращення доступності об’єктів туристичної галузі; розширення туристичної пропозиції та відпочинкових програм по Івано-Франківщині.

Для досягнення завдань проектом планується: провести семінари та круглі столи з представниками туристичної галузі на тему доступності; розробити так званий «маршрут доброти» по регіону – спеціальну туристичну програму, спрямовану на людей з обмеженими можливостями; видати та поширити брошуру про розроблений маршрут; організувати інформаційний тур по маршруту для представників засобів масової інформації та туристичних фірм за участю людей з обмеженими можливостями; перекласти на англійську мову розділ про доступні об’єкти (www.inva-tour.if.ua).

Партнери проекту запрошують зацікавлених до співпраці.

За додатковою інформацією запрошуємо звертатися в Регіональний туристично-інформаційний центр за адресою:

вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ, 76004;

тел. 0342 502474;

e-mail: ng@tourism-carpathian.com.ua (тема листа “маршрут доброти»)


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec