Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

00:24

10 листопада в м. Яремче відбувся третій в рамках проекту «Маршрут доброти Івано-Франківщиною» семінар з питань розвитку інва-туризму та обслуговування туристів з обмеженими можливостями на території області.

Участь в семінарі взяли представники Національної Асамблеї інвалідів України в Івано-Франківській області, ТМІ «Братерство», головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, відділу туризму та рекреації природних ресурсів Яремчанської міської ради, громадських організацій, приватних садиб.

В ході семінару обговорено питання доступності відпочинку на території Яремчанщини. Про проект та його основні завдання розповіла начальник відділу розвитку туристичної індустрії Наталія Близнюк.

Микола Макар (представник Національної Асамблеї інвалідів України) акцентував увагу присутніх на особливостях технічних вимог до облаштування туристично-рекреаійних закладів, надав практичні та реальні поради щодо обслуговування неповносправних туристів. Про досвід попереднього проекту “Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для осіб з особливими потребами” та про психологічні аспекти обслуговування неповносправних туристів розповів Микола Євчук (ТМІ «Братерство»).

Учасники отримали методичні рекомендації з облаштування об'єктів елементами доступності, туристично-інформаційний вісник за 3 квартал 2010 року.

Координатори проекту також відвідали ектуристичний візит-центр в м. Яремче.

Учасники засідання висловили пропозиції щодо проведення в конкретних закладах, доступних для неповносправних, навчальних семінарів для обслуговуючого персоналу з питань обслуговування такої категорії туристів.

Для довідки:

Проект «Маршрут доброти Івано-Франківщиною» впроваджується РТІЦ спільно з ТМІ «Братерство» та головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації у співпраці із Національною Асамблеєю інвалідів України за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

Завдання проекту: поліпшення ставлення працівників туристичної галузі до туристів з особливими потребами; підвищення професійності персоналу та підтримка змін у напрямку покращення доступності об’єктів туристичної галузі; розширення туристичної пропозиції та відпочинкових програм по Івано-Франківщині.

Для досягнення завдань проектом планується: провести семінари та круглі столи з представниками туристичної галузі на тему доступності; розробити «маршрут доброти» по регіону – спеціальну туристичну програму, спрямовану на людей з обмеженими можливостями; видати та поширити брошуру про розроблений маршрут; організувати інформаційний тур маршрутом для представників засобів масової інформації та туристичних фірм за участю людей з обмеженими можливостями; перекласти на англійську мову розділ про доступні об’єкти (www.inva-tour.if.ua).

Партнери проекту запрошують зацікавлених до співпраці.

За додатковою інформацією запрошуємо звертатися в Регіональний туристично-інформаційний центр за адресою:

вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ, 76004;

тел. 0342 502474;

e-mail: ng@tourism-carpathian.com.ua (тема листа "маршрут доброти")


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.009sec