Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

13:30

З 18 по 20 листопада ц.р. за маршрутом Івано-Франківськ – Коломия – Княждвір – Косів – Яворів – Криворівня – Верховина – Ворохта – Татарів – Яремче – Івано-Франківськ проводився ознайомчий тур за проектом «Зелене кільце Карпат».

Мета туру полягає у відпрацюванні постійно діючого екскурсійного маршруту, який би працював по області протягом міжсезоння. Основними його складовими є проживання у приватних садибах, прогулянки екостежками по заповідних територіях області, ознайомлення із традиційними народними промислами і ремеслами та кухнею.

Так, зокрема 18 листопада учасники туру (представники туристичних агентств та засобів масової інформації, Регіонального туристично-інформаційного центру, головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації – разом 11 осіб), відвідали Коломию, Тисовий заповідник у Княждворі, а також власноруч варили сіль у лісовій солеварні поблизу Тисового заповідника.

Наступного дня група відвідала майстер-класи з ліжникарства та інших народних промислів в Косівському районі, ознайомилася із унікальним музеєм-селом Криворівнею, відвідала домашній музей народних інструментів Романа Кумлика у Верховині, скуштувала традиційних гуцульських страв і спробувала навчитися грати на дримбі у Татарові.

Програма завершального дня передбачала ознайомлення із приватними садибами Яремчанщини, екскурсію до одного з найвищих водоспадів області – Женецького, що у селі Татарів. Завершиться тур відвіданням м. Яремче.

Захід проводиться в рамках проекту «Зелене кільце Карпат». Інформація про проект та можливість участі у турі була неодноразово розміщена в Інтернет статтях та у третьому квартальному туристично-інформаційному віснику головного управління. Участь у турі змогли взяли усі, хто заздалегідь подав заявку (турфірми: «Надія», «Кей», «Івано-Франківськтурист», «Кондор», «Галичанка ІФ», «Кий-Авіа», представник туристичної фірми, що працює із США та Канадою; газети «Репортер» ).

Головне управління та Івано-Франківська обласна організація Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні висловлюють подяку усім партнерам за допомогу в організації та проведенні туру.

Для довідки: Реалізація проекту «Зелене кільце Карпат», що впроваджується ІФОО Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій ОДА, розпочалася влітку 2010 року. Його мета полягає в запровадженні стандартів якісного обслуговування, наданні основних і додаткових туристичних послуг в області через створення модельного туристично-екскурсійного маршруту «Зелене кільце Карпат», що стане базовим для створення нових турпродуктів у регіоні, що є особливо актуальним для міжсезоння.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec