Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

15:12
Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації представило туристично-рекреаційний потенціал Івано-Франківщини на ІV Міжрегіональній виставці-турсалоні у м. Полтава (торгівельний центр «Київ»), що відбулася 19-20 листопада 2010 р.

Делегація нашої області презентувала можливості зимового відпочинку, пропозиції туристичних фірм та туристично-рекреаційних закладів. Презентувалася карта-схема області, туристичний довідник та буклет «Зима в Карпатах».

Представники полтавських турфірм, які відвідали стенд Івано-Франківщини, цікавилися особливостями та новинками зимового туристичного сезону, екскурсійними програмами, а потенційні туристи Полтавщини-гірськолижним та сільським зеленим туризмом.

Для гостей та відвідувачів виступали творчі колективи Полтавщини, відбулася виставка-продаж виробів ужитково-декоративного мистецтва, показ моделей вишиваних костюмів.

В рамках виставки проводився рекламно-інформаційний тур Полтавщиною. Учасники туру мали можливість відвідати музеї А. Макаренка, Панаса Мирного, с. Диканька, місце Полтавської битви та ознайомитися з екскурсійними об’єктами Полтави, стати учасниками театралізованого обряду полтавського весілля.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.01sec