Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

00:59

Для туристів, які приїдуть в Україну на Євро-2012, розробили 97 туристично-екскурсійних маршрутів, які охоплюють понад 825 об'єктів історичної, національної і культурної спадщини українського народу.

Як повідомляють в Державній службі туризму і курортів Міністерства культури і туризму України, в приймаючому місті Києві підготовлено 36 маршрутів (264 об'єкти), у Львові - 30 (328 об'єктів), Харкові - 13 (146 об'єктів) та Донецьку - 18 (87 об'єктів) .

Екскурсійні маршрути вже опублікували в путівниках, буклетах і каталогах і протягом року поширювали на українських та міжнародних виставках. Туристичну Україну, як господиню Євро-2012, вже представили в Японії, Великобританії, Іспанії, Росії, Казахстані та Польщі.

Ближче до Чемпіонату путівники та буклети планують також надати в готелі, на стадіони та інші міста, де будуть перебувати гості приймаючих міст.

Крім того, перелік маршрутів опублікований на сайті Мінкультури, щоб туроператори могли заздалегідь підготувати подорожі для гостей.

Раніше також повідомлялося, що в Україні до Євро-2012 видадуть пам'ятки англійською мовою з прописаними правилами поведінки в громадських місцях.

Кореспондент.нет


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec