Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

13:45

10 грудня відбулася підсумкова конференція, на якій презентовано результати проекту «Знаємо, куди йдемо. Співпраця органів самоврядування у сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації (КСТІ)».

Експерти проекту представили розроблену Карпатську систему туристичної інформації. В ній продіагнозовано туристичний продукт Українських Карпат, здійснено SWOT-аналіз, наведені пропозиції щодо створення та функціонування КСТІ.

Від Івано-Франківської області участь у підготовці публікації взяли представники головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, громадської організації «Карпатські стежки», регіонального фонду підтримки підприємництва по Івано-Франківській області. В рамках проекту також розроблений сайт www.karpaty-info.eu. Відповідальним за розробку сайту є регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області.

Довідка

Проект здійснювався за підтримки головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації. Він реалізовувався регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області спільно з Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» (Республіка Польща), регіональним фондом підтримки підприємництва по Чернівецькій області та Львівською облдержадміністрацією в рамках програми «Польська закордонна допомога – 2010» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща. Територія поширення проекту - Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька області.

Детальніше про проект на сайті http://www.rfpp.if.ua/.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec