Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

00:18

В м.Яремче проходила триденна науково-практична конференція «Стан розвитку екскурсійного обслуговування та проблеми управління рекреаційним комплексом Прикарпаття». 21 грудня відбулася основна частина конференції, у якій взяли участь представники облдержадміністрацій, об’єднань екскурсоводів, туристичних фірм Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької областей, АР Крим.

Очолили конференцію заступник голови постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального природокористування, рекреації та розвитку туризму Володимир Іванишин та начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації Віталій Семків.

22 грудня учасники конференції – гості з інших областей України ознайомилися з туристичними принадами Яремчанщини та відвідали екотуристичний візит-центр Карпатського національного природного парку в м.Яремче.

Від Івано-Франківської області участь в заході брали науковці Інституту туризму Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, представники туристичних фірм, які займаються екскурсійною діяльністю, громадських туристичних організацій, члени Акредитаційної комісії з видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу фахівцям, представники ЗМІ.

В програмі конференції прозвучали наступні доповіді:

- Презентація туристичного потенціалу Івано-Франківської області

- Презентація проекту «Екскурсійне намисто Івано-Франківщини»

- Проблеми та перспективи розвитку екскурсійної діяльності: правові та організаційні аспекти

- Львівська область: досвід підготовки кадрів – екскурсоводів та провідників у Львівській області.

- та ін..


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec