Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття









00:21
Проблеми та перспективи розвитку екскурсійної діяльності: правові та організаційні аспекти, організація екскурсійної діяльності, підготовка екскурсоводів, науково-методичні проблеми управління та розвитку туризму, презентація туристичного потенціалу Прикарпаття, зокрема проекту "Екскурсійне намисто Івано-Франківщини", маршрутів «Зелене кільце Карпат» та «Маршруту доброти Івано-Франківщиною» - ці теми були основними під час науково-практичної конференції «Стан розвитку екскурсійного обслуговування та проблеми управління рекреаційним комплексом Прикарпаття", що відбулася в Яремчі. Її організували головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій облдержадміністрації , Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини та Інститут туризму Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Цікавим був досвід гостей з Львівщини, Закарпаття, Криму, Хмельницької та Чернівецької областей з організації екскурсійної діяльності та підготовки кадрів екскурсоводів. Власне, визначальною була ідея підвищення фахового рівня екскурсоводів та якості екскурсій, бо, за словами члена Акредитаційної комісії з питань видачі дозволів на туристичний супровід Павла Горішевського, для розвитку туризму особа екскурсовода має дуже велике значення. І тут необхідні спільні зусилля різних структур.

Учасників тематичної конференції детально ознайомили з новими маршрутами "Зелене кільце Карпат" та "Маршрут доброти Івано-Франківщиною". Туристичний потенціал Івано-Франківщини в цілому презентувала начальник управління туризму головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв′язків та інвестицій облдержадміністрації Наталя Гасюк.

Чи не найактивнішими учасниками науково-практичної конференції була група викладачів Інституту туризму Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Зокрема директор Інституту , доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри туризмознавства і туристичних спеціальностей Володимир Великочий повідомив представницьке туристичне зібрання: з лютого наступного року Інститут туризму проводитиме навчання екскурсоводів під час тримісячних курсів. Державну ліцензію на право проведення екскурсій випускники інститутських курсів отримуватимуть в облдержадміністрації за погодженням з Акредитаційною комісією з питань видачі дозволів на туристичний супровід.

За словами Володимира Великочого, перша група екскурсоводів складатиметься з 30 осіб, серед яких будуть і вихованці Інституту - бакалаври.





e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec