Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:18

Асоціація екскурсоводів України, Інститут туризму Федерації профспілок України м. Києва, Інститут туризму ПНУ ім. В. Стефаника, ЗАТ «Івано-Франківськтурист» спільно з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації оголошують набір слухачів на курси підготовки екскурсоводів в м. Івано-Франківську.

Запрошуємо осіб з вищою освітою та бажанням здобути фах гіда-екскурсовода на ліцензовані 6-ти місячні курси гідів-екскурсоводів.

Навчальний процес проводиться згідно з державними стандартами, в руслі підготовки фахівців до чемпіонату Європи з футболу 2012. Заняття будуть проводити висококваліфіковані викладачі та провідні спеціалісти екскурсійної справи на базі ЗАТ «Івано-Франківськтурист».

Навчання передбачає 2 місяці теоретичних, 4 місяці практичних занять, 2 навчальні екскурсії та 160 годин вивчення іноземної мови (англійська, німецька).

Слухачі курсів повинні розробити індивідуальний, контрольний тексти екскурсії і укомплектувати портфель екскурсовода, захистити екскурсію перед обласною акредитаційною комісією. По закінченню курсів слухачам присвоюється кваліфікація гід-екскурсовод, видається свідоцтво державного взірця, дозвіл на туристичний супровід в Івано-Франківській області.

Заняття розпочнуться з 01 березня 2011 року. При формуванні групи 20 осіб оплата за місяць становить 333 грн., за курс 1998 грн.

Телефон для довідок та запису на курси:

роб. (0342) 77-88-20

моб. 098 969-22-28


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.006sec