Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:35

09-13 березня у місті Берлін (Німеччина), пройде Міжнародний туристичний форум (ІТВ). За підсумками попередньо проведених консультацій була досягнута домовленість , що на відповідному форумі буде представлена Україна та приймаючі міста ЄВРО 2012.
Для участі у виставці запрошуються туристичні оператори, суб’єкти господарювання, які ведуть діяльність у сфері готельного бізнесу.
Для отримання детальної інформації з приводу умов участі просимо звертатися за у відділ туризму виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (тел. 55-64-83)

Можливість промоції
туристичних маршрутів на російському телеканалі

Редактори російської розважально-пізнавальної програм «Хочу знать с Михаилом Ширвиндтом» пропонують можливість створення телепрограми про туристичні маршрути України та їх показ з метою промоції на першому російському каналі телебачення.
Для отримання детальної інформації з приводу проведення зйомок просимо звертатися у відділ туризму виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (тел. 55-64-83).

Презентаційні можливості
українських регіонів та підприємств у білоруському ЗМІ

Білоруське державне видання «Народная газета» має намір реалізувати на сторінках газети PR – проект «Економічна дипломатія».
В рамках реалізації даного проекту заплановано на платній основі опублікувати рекламні та презентаційні матеріали українських підприємств різних галузей та напрямків діяльності, які зацікавлені у співпраці з білоруськими компаніями в інформуванні та залучення туристів .
Усіх зацікавлених осіб просимо звертатися у відділ туризму управління економічного та інтеграційного розвитку за телефоном 0342 55 64 83.

МВК


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec