Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

22:20

01 березня 2011 року в м. Івано-Франківську відбулася інавгураційна конференція проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону», що реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини (далі АЕРІФ) в партнерстві з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації і Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту (Румунія) в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Участь у конференції взяли представники партнерів проекту, органів місцевої влади, туристичного бізнесу, туристично-інформаційних центрів та громадських організацій Івано-Франківської області.

Метою конференції було офіційне відкриття проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону».

Начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації Віталій Семків ознайомив учасників із проектами, що реалізуються в рамках Програми прикордонного співробітництва Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна, відзначив важливість реалізації проекту у сфері туризму. Марія Ковалів, заступник голови Ради АЕРІФ, ознайомила із проектом, його завданнями та заходами. Наталія Гасюк, заступник начальника головного управління, начальник управління туризму головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації представила туристичний потенціал області. Раду Біг, виконавчий директор Центру розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту, координатор проекту (Румунія), презентував діяльність Центру як партнерської організації проекту. Тетяна Пащенко, координатор програм Карпатського фонду (Україна) ознайомила з діяльністю Карпатського фонду та його ролі в організації та створенні транскордонних партнерських мереж. У своєму виступі Павло Горішевський, голова Івано-Франківської обласної організації Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні висвітлив питання проблем та перспектив розвитку сільського туризму як пріоритетного напрямку розвитку Карпатського Єврорегіону.

Учасники конференції обговорили важливість впровадження проекту в сільській місцевості Карпатського регіону, отримали вичерпні відповіді на свої запитання, висловили свою готовність до участі в заходах проекту.

Отримати детальнішу інформацію про проект можна в АЕРІФ, координатор проекту – Марія Ковалів, www.aedif.if.ua.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec