Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:55

08-10 квітня ц.р.на території Івано-Франківської області в рамках Міжнародного Форуму туроператорів перебували з ознайомчим візитом представники туристичних операторів з Австрії, Німеччини та Польщі.

Метою рекламно-інформаційного туру було ознайомлення із туристичними можливостями та наявною інфраструктурою Карпатського регіону, а також налагодження співпраці з представниками туристичного бізнесу області.

Ознайомлювальний тур організовано Асоціацією гірських провідників “Ровінь” (Львівська область) за підтримки головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації.

Відповідно до програми, у п'ятницю представники іноземних тур фірм зустрілися із міським головою міста Болехів, побували на Скелях Довбуша у с.Бубнище Болехівської міськради, ознайомилися із вузькоколійною залізницею «Карпатський трамвай» на Долинщині. Увечері учасники Форуму зустрілися з представниками туристичних підприємств Івано-Франківщини за «круглим столом» в готелі «Надія». Під час зустрічі начальником управління туризму головного управління Н.Гасюк було презентовано туристичний потенціал області, а також в рамках «круглого столу» відбувся обмін думками та пропозиціями щодо підвищення рівня обслуговування іноземних туристів суб’єктами туристичного ринку Івано-Франківської області.

На другий день туру 09 квітня учасники Форуму побували на екскурсіях по Коломийському музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття ім. Й.Кобринського та Музею писанкового розпису в м.Коломиї, відвідали Тисовий заповідник в Княждворі, а також ознайомилися із туристичною інфраструктурою ТК «Буковель».

У неділю, 10 квітня, зарубіжні гості відвідали туристичні садиби Яремчанщини, екотуристичний візит-центр Карпатського НПП, оглянули знаменитий Яремчанський водоспад; після – побували у древньому Галичі та Рогатині, де ознайомилися із пам'яткою дерев'яної архітектури і живопису 16-19 ст. - Церквою Святого Духа.

Головне управління висловлює подяку за сприяння в організації та проведенні туру відповідальним працівникам з туризму в Галицькій, Долинській, Коломийській, Рогатинській райдержадміністраціях, Болехівській та Яремчанській міських радах, а також директору готелю «Надія» п.М.Бойку.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec