Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

20:01

З 15 квітня по 15 травня 2011 року головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації оголошує проведення обласного конкурсу проектів з розвитку туризму (далі – Конкурс).

Метою Конкурсу є відбір проектів з розвитку туризму, які фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету, а також інших джерел, незаборонених чинним законодавством, і будуть спрямовані на розв'язання актуальних проблем розвитку туризму в Івано-Франківській області та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

У Конкурсі можуть брати участь неприбуткові, молодіжні, громадські організації, творчі спілки, науково-дослідні установи та вищі навчальні заклади.

Підставою для проведення Конкурсу є п.5.12 регіональної цільової Програми розвитку туризму в області на 2011–2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24.03.2011 р. № 74-4/2011.

Основні напрямки, за якими приймаються проекти для участі у Конкурсі:

- поліпшення регіональної і місцевої туристичної політики, врівноваженого розвитку території та управління туристичним середовищем;

- розвиток матеріальної бази та туристичної інфраструктури;

- розширення та вдосконалення існуючих, створення нових туристичних послуг (продуктів) на місцевому рівні;

- підвищення рівня кваліфікації працівників основних та супутніх галузей, розвиток просвітницької діяльності серед населення.

Обсяг бюджетних коштів, передбаченихна реалізацію проектів у 2011 році, складає
90 тисяч гривень, розмір максимальної вартості одного проекту - 15 тис.грн. Термін реалізації проектів до 5 місяців.

Додаткові умови:

- фінансування організацій-виконавців проектів-переможців Конкурсу буде здійснюватиcя через включення їх до мережі установ та організацій, які будуть отримувати кошти з місцевого бюджету у 2011 році, виділені на виконання регіональної цільової Програми розвитку туризму в області на 2011–2015 роки.

Інформацію про умови конкурсу, вимоги до учасників, вимоги до документів, які подаються на Конкурс, аплікаційну форму можна отримати в Технічному секретаріаті Конкурсу, на веб-сайті облдержадміністрації www.if.gov.ua (розділ «Туризм») та веб-сайті головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації http://frtt.if.gov.ua.

Проекти приймаються Технічним секретаріатом з 9.00 год. 15 квітня до 09.00 год.
16 травня 2011 р.

Проекти подаються у заклеєному конверті, скріпленому печаткою організації, рекомендованим листом, кур’єрською поштою або особисто.

До заяви додається підписаний заявником опис представлених документів. Також слід надати електронну версію (на дискеті або CD-ROM) повного комплекту документів. Електронна версія за змістом повинна бути ідентичною паперовій версії.

Результати обласного конкурсу проектів будуть оголошені до 30 травня 2011 року.

Термін закінчення реалізації проектів 30 жовтня 2011 року.

Координати Технічного секретаріату:

- вул. Грушевського, 21, кабінет 661, м. Івано-Франківськ, 76004

- тел. (0342) 55-19-25,

- секретар - Михайло Корженьовський.

Режим роботи Технічного секретаріату – з понеділка по четвер з 8.00 год. до 17.00 год., в п’ятницю з 8.00 год. до 16.00 год.; обід з 12.00 год. до 13.00 год.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec