Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:28

27 – 28 квітня обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводить тематичний семінар «Сприяння органів місцевого самоврядування розвиткові туризму». Учасниками семінару будуть посадові особи місцевого самоврядування, працівники обласної державної адміністрації та лідери громадських організацій.

Програма семінару, організованого за сприяння і участю Представництва Фонду Ганса Зайделя в м. Києві,охоплює питання удосконалення економічної діяльності органів місцевого самоврядування з використанням туристичних та рекреаційних можливостей їх територій, практичних аспектів сприяння органів місцевого самоврядування розвиткові туризму, проблем адаптації в Україні європейського досвіду у цій сфері.

До проведення занять на семінарі будуть залучені також керівні працівники головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій обласної державної адміністрації і викладачі Інституту туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Довідково.

Відкриття семінару 27 квітня о 10.00 у приміщенні Центру (вул. Незалежності, 46). Презентація документального фільму «Європейські традиції міського самоврядування в Україні: магістрат – дума – рада» - 27 квітня о 17.15 у конференц-залі готелю «Надія» (вул. Незалежності, 40).

ОДА


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.006sec