Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:16

5 травня у Чернівцях вчетверте пройде День вишиванки. Якщо спочатку він був суто локальним святом (у вишиванках цілий день ходили лише студенти та викладачі Чернівецького національного університету), то торік став загальноміським. 2010-го вишиванки одягли не тільки учні та студенти, а й продавці, банкіри, таксисти та чиновники міської й обласної влади. Навіть більше. Торік свято вийшло за межі Чернівців, бо одночасно з ними День вишиванки провели у Львові, Івано-Франківську, Луцьку та навіть у Сімферополі.

- Цього року свято матиме цілих дві «родзинки», - розкриває «Дню»плани організатор акції Леся Воронюк. – На наше замовлення швейне підприємство «Арніка»шиє гігантську сорочку, розміром 4 на 10 метрів. Вишити її було б непросто, тому вишивані вставки нашиють на тканину. Зі своєї колекції старовинних вишивок їх нам презентувала письменниця Віра Китайгородська. Вже є домовленість із керівництвом ЧНУ, що цю диво-сорочку «одягнемо»на головний корпус університету. Опісля передамо її на зберігання до обласного краєзнавчого музею. Нехай про наше покоління нащадкам залишиться саме така пам’ять.

Другою «родзинкою»буде загальноміський флеш-моб, у якому запрошуємо взяти участь усіх городян: від малого до старого. Адже маємо намір побити рекорд Рівного і Луцька за одночасною кількістю людей у вишиванках. Для цього потрібно, щоб у домовлений час на Центральну площу прийшло не менше 3300 чернівчан у вишиваних сорочках. Зважаючи на те, з яким ентузіазмом чернівчани підхопили цю ідею (до Дня вишиванки готуються цілими сім’ями), здається, що новий рекорд України буде встановлено.

http://www.day.kiev.ua


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.113sec