Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Частный сектор витязево цены на отдых в 2018 частный сектор витязево 2018.
Македонія тимчасово ввела безвізовий режим для українців

14:42

Республіка Македонія запровадила з 10 травня по 31 жовтня 2011 безвізовий режим для короткострокових поїздок для громадян України. Про це повідомив на брифінгу глава прес-служби МЗС України Олександр Дікусаров. "Таким чином, до 31 жовтня 2011 громадянам України не потрібна віза для в'їзду до Республіки Македонія у разі перебування до 90 днів протягом 180 днів, за наявності дійсного паспорта громадянина України для виїзду за кордон", - сказав Дікусаров.

При цьому Дікусаров звернув увагу на те, що македонське законодавство містить вимогу про наявність в іноземців, що в'їжджають до Республіки Македонія, поліса медичного страхування і необхідної для перебування в країні грошової суми з розрахунку 50 євро на день.

Громадяни України, які здійснюють поїздку в Македонію наземним транспортом, повинні подбати про оформлення двох-або багаторазових віз для транзитного перетину території Румунії, Болгарії або інших держав.

Як повідомлялося, за даними Державної прикордонної служби України, в 2010 році за кордон виїжджало 17,2 млн. українців. Однак ці дані відображають практично всі випадки перетину кордону (за винятком службових поїздок).

Кореспондент.нет


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 1.581sec