Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:17

19 травня 2011 року в м. Івано-Франківську під головуванням начальника головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації Віталія Семківа відбулося засідання експертної групи проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону». Учасники засідання обговорили важливість діяльності експертної групи проекту та впровадження заходів проекту.

Під час засідання Марія Ковалів - заступник голови Ради АЕРІФ, керівник проекту ознайомила з проектом. Віталій Семків ознайомив учасників експертної групи з Положенням та Регламентом діяльності експертної групи, відзначив її важливість у реалізації проекту. Членами експертної групи затверджено склад експертної групи, Положення та Регламент, впровадження заходів проекту, а саме проведення аналітичного дослідження з вивчення стану та тенденцій розвитку туризму в сільських громадах Івано-Франківської області; здійснення соціологічного дослідження (вивчення думки власників приватних садиб та туристів щодо оцінки якості надання туристичних послуг в сільській місцевості Івано-Франківської області та шляхів їх покращення); проведення маркетингового аудиту туристичних послуг в сільській місцевості та розробку Стратегії розвитку Карпатського села.

Ігор Яківчук - головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища в Івано-Франківській області запропонував врахувати в аналітичному дослідженні розвиток лісового господарства та лісової рекреації, Наталія Гасюк – заступник начальника головного управління, начальник управління туризму головного управління висловила свої пропозиції щодо проведення соціологічного дослідження, Павло Горішевський – голова Івано-Франківської обласної Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні ознайомив присутніх з особливостями проведення маркетингового аудиту туристичних послуг, Віктор КузьминВасиль Насадюк - перший заступник начальника головного управління економіки облдержадміністрації запропонував враховувати при розробці Стратегії розвитку Карпатського села Стратегію економічного і соціального розвитку територій області до 2015 року та Стратегію розвитку та маркетингу туризму Івано-Франківської області до 2015 року. - доцент кафедри економіки підприємництва Івано-Франківського національного технічного університету, к.е.н. - щодо основних підходів до розробки Стратегії розвитку Карпатського села.

Для довідки:

Проект «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту (Румунія) в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Мета проекту: сприяння соціально-економічному розвитку сільських громад Карпатського Єврорегіону на основі впровадження ефективної місцевої політики, дієвих механізмів підтримки розвитку та маркетингу туристичної індустрії в межах прикордонних територій України (Івано-Франківська область) і Румунії (Марамурешський повіт).

Детальнішу інформацію про проект можна отримати в АЕРІФ (вул. Дністровська 26, м. Івано-Франківськ 76018, телефон/факс + 380 342 723714, www.aedif.if.ua).


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec