Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

10:55
Цими вихідними у прикарпатському місті Яремче відзначили 100-річчя велосипедного туризму. Влітку 1911 року, за часів панування на Західній Україні Австро-Угорської імперії, викладач фізичного виховання у гімназії, організатор спортивного життя у Львові, журналіст та видавець багатьох спортивних видань, засновник першого кола спортивних журналістів Рудольф Вацек здійснив перший задокументований велопереїзд через Карпати.

Ця пам’ятна дата і стала приводом для святкування 100-річчя велотуризму в Карпатах у рамках першого велосипедного фестивалю “Велодень в Карпатах”. Він зібрав близько тисячі любителів двоколісного транспорту з різних куточків України.

Для учасників та гостей свята була підготовлена широка програма велосипедних розваг та цікавинок, святковий концерт і велопробіг за історичним маршрутом Рудольфа Вацека, велосипедні конкурси для дітей та дорослих, виставка дитячого малюнку, конкурс малюнку на асфальті і навіть велосипедний ярмарок.

Родзинка фестивалю — представлення і демонстрація знаменитого велосипеда ручної роботи, виготовленого з дерева понад 50 років тому відомим самобутнім яремчанським майстром Іваном Бойком. Велосипед, до речі, у робочому стані.

Організатори проекту “ВелоКраїна” обіцяють відтепер зробити велосипедний фестиваль у Карпатах традиційним і міжнародним.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.011sec