Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:16

28-29 травня ц.р. на полонині Плісце між вершинами г. Грофа та г.Паренки (9 км від с.Осмолода Рожнятівського району) і біля будинку під г.Кінь Грофецький проводилася екологічна акція. Завершувалося оздоблення та утеплення стін притулку на полонині Плісце (1450 м). Для цього було винесено 2 куб м (200 шт. довжиною 2,5 м) дерев’яних дощок (вагонки). Екоакцію організувала регіональна фундація «Карпатські стежки» та американські волонтери з Корпусу Миру. Участь у акції взяли 10 волонтерів з міжнародної аудиторської організації “PwC” з м. Києва, працівники головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, 15 студентів Прикарпатського лісогосподарського коледжу з м. Болехова та волонтери, яким не байдужий стан навколишнього середовища в Карпатах. Зібране сміття було знесене вниз та вивезене, завершено оздоблення будинку завдяки чому туристи, які зупиняються в ньому на ночівлю матимуть більш затишні та комфортні умови перебування.

Хід проведення акцій висвітлювало телебачення «Голос Америки».

Надіємося, що ця акція буде прикладом для туристів, які подорожують Карпатами, та спонукатиме до дбайливого ставлення до природи. Бо лише спільними зусиллями і ставленням кожного зокрема ми зможемо зберегти природу наших гір чистою і привабливою.

Шановні туристи, прибирайте після себе сміття і виховуйте у своїх дітей екологічну свідомість та любов до рідного краю, його природи.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.01sec