Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

15:28

З 18 по 20 червня ц.р. на базі готелю «Маливо» (селище Делятин Надвірнянського району) відбувся триденний тренінг для працівників туристично-інформаційних центрів та пунктів туристичної інформації Івано-Франківської області.

Тренінг проводився в рамках проекту «Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)», що впроваджується Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» (Республіка Польща) спільно з Регіональним туристично-інформаційним центром в рамках програми Польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща за підтримки головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації.

Участь у тренінгу взяли представники РТІЦ, ТІЦ «Верховина», ТІЦ «Дністровський каньйон» (м. Городенка), «Гуцулія» (м. Косів), «Перлина Покуття» (м. Тлумач), еко-туристичного візит-центру Карпатського НПП, ТІЦ м. Яремче та м. Надвірної, с. Татарова, Калуського бізнес-центру, а також представники з Інституту туризму Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації. Були учасники з Рожнятівського району та м.Коломиї, які планують відкрити туристично-інформаційні центри. Всього 18 осіб.

Тематика тренінгів - туристична інформація; туристичний продукт; роль, завдання та функції туристично-інформаційних центрів; джерела фінансування ТЩ; напрямки роботи; просування та маркетинг туризму територій; розвиток Карпатської системи туристичної інформації; створення інструментів туристичної інформації.

Під час тренінгу був представлений досвід діяльності ТІЦ Польщі та першого в Україні туристично-інформаційного центру у Львові, що був створений у 2000 році Львівською асоціацією розвитку туризму. Практичні поради та фаховий виклад тренінгового матеріалу викликали велику зацікавленість в учасників тренінгу.

За результатами тренінгу учасники дійшли згоди про необхідність запровадження на території області сертифікації туристично-інформаційних центрів, а також проведення навчального туру діючими туристично-інформаційними центрами з метою аналізу та визначення однотипного формату інформаційних систем ТІЦів та їх функціонування.

Наступним етапом проекту для туристично-інформаційних центрів буде ознайомча поїздка у Польщу у вересні 2011 року.

Детальніше про проект


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec