Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Вперше в Західній Україні відбулися велосипедні змагання з апхілу

10:38

17 липня 2011 року в місті Надвірна відбулися велосипедні змагання з крос-кантрі та апхілу “Цепцюра 2011”. Організували акцію ГО Студентське братство м.Надвірна та Надвірнянський туристично-інформаційний центр, за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА.

Велосипедисти з Надвірної, Івано-Франківська, Коломиї та Рогатина змагалися на двох трасах протяжністю 3 км – гонка в гору та 20 км – крос-кантрі. За результатами змагань в класі “юніори” перемогу здобули: І місце - Валентин Булейко (Надвірна); ІІ - Михайло Аннюк (Надвірна); ІІІ - Богдан Буній (Надвірна); в класі “еліта”: І - Роман Бойчук (Коломия); ІІ - Любомир Випасняк (Івано-Франківськ); ІІІ - Микола Скробач (Рогатин).

Підтримали змагання: комп’ютерний центр “Ентер”, СПД Грицюк Ігор, ТурАгенство “Теві-Тур” та ПП “Реклама Плюс”.

Володимир Гринішак, організатор заходу: «Завдяки змаганням з крос-кантрі та апхілу люди підтримують здоровий спосіб життя. В цих видах спорту є майбутнє. Ми для цього все зробимо!».

Іван Степник, заступник голови районної ради: «Велосипед – екологічний вид транспорту. Їзда на ньому зміцнює не тільки м'язи ніг, але і всю серцево-судинну систему організму, дозволяє наситити ваш організм киснем і адреналіном, допоможе скинути вагу і підняти настрій, він робить нас сильнішими та здоровішими».

Роман Бойчук, переможець змагань: «Люди хочуть адреналіну, їм просто нецікаво їздити по доріжках і парках, а перевірити, хто з них кращий можна, лише зібравши разом і дати старт!!!».


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.112sec