Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

14:57
IV Міжнародний фестиваль фольклору "Етновир" відбудеться у Львові 20-24 серпня 2011 року. Вже четвертий рік поспіль у Львові відбуватиметься міжнародний етно-вибух. Центр міста заповнять музика, танці та яскраві кольори національних костюмів різних народів світу.
За минулі роки фестиваль вже збирав фольклорні колективи з Індонезії, Кіпру, Мартініки, Конго, Індії, Мексики, Бразилії, Іспанії, Португалії, Ізраїлю, Македонії, Чехії, Польщі та України.

Цього року ГО «Етновир» ознайомить львів’ян та гостей міста з традиційними танцями та співами таких країн як Італія, Франція, Греція, країна Басків та Бурунді.

Протягом фестивалю «Етновир» кожен матиме нагоду спостерігати за феєричним шоу, вітати колоритні колективи-учасники на марш-параді, а також спробувати культуру «на смак» адже на фестивалі буде представлена кухня народів світу.

Метою фестивалю є популяризація культурної спадщин України та ознайомлення з культурою інших народів світу. Для реалізації таких цілей громадська організація «Етновир» співпрацює з Міжнародною Радою Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних мистецтв (CIOFF), що діє при ЮНЕСКО (www.cioff.org) та Міжнародною організацією фольклорного мистецтва (IOV) (www.iov-world.com) і саме під егідою цих міжнародних інституцій вже вчетверте проходитиме фестиваль «Етновир».

http://etnovyr.com.ua/


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec