Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:59

4 серпня 2011 року в с. Осмолода Рожнятівського району на базі готельно-відпочинкового комплексу «Вільні вітри» відбулася презентація другого по величині в Україні альпін-парку. У відкритті взяли участь голова Рожнятівської районної державної адміністрації Микола Філіпович, представники головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, засобів масової інформації. З вітальним словом від імені голови обласної державної адміністрації, виступила начальник управління туризму Наталія Гасюк.

Альпін-парк у Рожнятівському районі - це революційно новий, модний вид активного туризму, який являє собою набір взаємозалежних атракціонів, які розміщені на висоті 1,3,5,7 метрів над землею і складаються з суцільних перешкод, подолання яких вимагає винахідливості та умінь переміщатися на висоті, підкорювати підйоми і спуски на подобу того, як це роблять альпіністи та скелелази.

Учасниками такого виду розваг можуть бути як дорослі, так і діти, причому з різним рівнем фізичної підготовки – від елементарної до спортивної. Брак та наявність досвіду, рівень спортивних умінь та навиків, а також вікова категорія учасників дозволяють визначити потрідний рівень складності перешкод і висоти атракціонів альпін-парку. Спробувати свої сили під час презентації змогли діти, що відпочивають у санаторії «Ясень».

Альпін-парк дозволяє не тільки чудово провести час, а й проявити свої спортивні навики, гнучкість тіла, логічність мислення. Цей вид спортивних занять об’єднує учасників, проявляє командний дух, дає можливість позмагатися і продемонструвати свої лідерські якості.

На зворотньому шляху представники ЗМІ також відвідали Ангелівську Домну (якій виповнилося більше 200 років) та «В пам’ять святій тверезості» (більше про ці об’єкти – www.rtic.if.ua).


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec