Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:03

5-7 серпня ц.р. за підтримки Посольства США, Посольства Королівства Нідерландів, фундації «Руффорд» (Лондон), фундації «Карпатські стежки» (Івано-Франківськ) та Благодійного фонду громади м. Долина проходила акція з відновлення мисливської хатинки між горами Яйко Перегінське і Молода в Рожнятівському районі.

Перша хатинка була збудована ще в 30-х роках Андреєм Шептицьким для догляду за кедровим заповідником та відпочинку, але була зруйнована в ході визвольних змагань. Дах існуючої хатки, відбудованої в 60-х роках лісівниками, знаходився критичному стані. До участі в акції, інформація про яку була розміщена на сайті РФ «Карпатські стежки» www.stezhky.org.ua, зголосилося понад 50 волонтерів –представників організації PWC з м. Києва, волонтери Корпусу Миру з Дніпропетровська, Кривого Рогу, м. Долини, с. Вигода, головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, і просто туристи, які подорожують Карпатами. Учасники винесли матеріали до притулку, здійснили перекриття даху, ремонт підлоги, поприбирали навколишню територію.

Це вже другий поспіль подібний захід, що черговий раз об’єднав представників як громадськості, так і влади. Слід відзначити, що цього разу волонтерів було більше, ніж на попередній акції. Особлива подяка Джеймсу Ілейжеру (волонтеру Корпусу Миру США, Долина), Юрку Гудимі, Василю Фіцаку, Василю Гутиряку (фундація «Карпатські стежки»).


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec