Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:11

10 серпня ц.р. на полонині Запідки Верховинського району відбулося офіційне відкриття Всеукраїнського наметового табору для дітей та молоді «Літо – це маленьке життя», організованого Обласною громадською організацією «Християнська асоціація молоді та сім’ї». Саме цей проект - Всеукраїнський наметовий табір для дітей та молоді «Літо – це маленьке життя» є одним з переможців щорічного обласного конкурсу проектів з розвитку туризму, що проводився в 2011 році та реалізується за підтримки обласної державної адміністрації.

Участь у відкритті табору від облдержадміністрації взяли Віталій Семків, начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації та Наталія Гасюк, заступник начальника головного управління, начальник управління туризму головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації; депутат Верховинської районної ради Іван Гречук, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Володимир Ящук, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю апарату районної державної адміністрації Юрій Кікінчук.

Метою проведення табору є популяризація дитячих наметових таборів та туристичного відпочинку молоді в Карпатському регіоні, розвиток духовності, моральності, загальнолюдських цінностей у дітей та молоді, формування патріотизму, а також профілактика тютюнопаління, алкоголізму, вживання наркотичних речовин.

Табір у Верховинському районі триватиме місяць, його учасниками є понад 100 дітей з різних регіонів України, які проживатимуть в наметах. Програма зміни передбачає походи в гори, поїздки в музеї, творчі майстерні, конкурси та вікторини – тобто, діяльність табору спрямована на ознайомлення з природою, звичаями та традиціями краю.

Підтримав проведення табору також Верховинський районний центр соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec