Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття









"Потяг до Яремче". Програма фестивалю

14:11
Уже четвертий рік поспіль в карпатському містечку Яремче відбудеться фестиваль української культури «Потяг до Яремче». Фестиваль і надалі залишається безкоштовним для всіх гостей. Цьогоріч «Потяг до Яремче» стане хорошим завершальним акордом фестивального руху літа 2011 року. Триватиме він два дні — 26 та 27 серпня.

Програма фестивалю

П’ятниця 26.08.2011

протягом дня — Зйомки музичної кінострічки «Потяг до Яремче» – основна частина фестивальної програми (Територія фестивалю, кіноплатформи)

09:00-12:00 — Музично-екологічний проект «Карпатський ПрОТЯГ» (Потяг Івано-Франківськ – Рахів)

19:00-22:00 — Виступ молодих гуртів «Молодий Rock. Транскарпатія» на Великій сцені:

19:00-19:30 — Гурт «Нерозкриті крила» (м. Яремче)
19:30-20:00 — Гурт «Асиметрія емоцій» (м. Чернівці)
20:00-20:30 — Гурт «8-ий день» (м. Моршин)
20:30-21:10 — Гурт «Viva gazone» (м. Чернівці)
21:10-22:00 — Гурт «Пан Пупец» (м. Івано-Франківськ)

22:00-23:00 — Виступ хед-лайнера першого концертного дня фестивалю – гурту «КораЛЛі»

Cубота 27.08.2011

протягом дня — Зйомки музичної кінострічки «Потяг до Яремче» – основна частина фестивальної програми (Територія фестивалю, кіноплатформи, сцена)

12:00-18:00 — Велика Школа Дискусії через Прозу та Поезію – Школа Дискусії та літературна частина (Будинок культури):

Тарас Прохасько (модератор)
Олександр Бойченко (модератор)
Юрій Винничук
Юрій Іздрик
Грицько Семенчук
Андрій Любка
Валентин Кузан
Мирослав Маринович
Оксана Івасюк
Іван Леньо

а також преставники бізнесу

12:00-18:00 — Художньо-соціальна інтерактивна забава «Розмалюй свій ДАХ» (малювання на гонті – дощечках, з яких виготовляли гуцульські дахи) (Площа біля сцени)
12:00-18:00 — Боді-арт від художньої групи Яреми Стецика (Площа біля сцени)
12:00-18:00 — Майстер-клас малярства від Юрія Писаря – Land Art на каменях: створення власноруч гостями фестивалю художніх сувенірів (Площа біля сцени)
12:00-18:30 — Музичний ґанок (живе караоке) під керівництвом Романа Калина (Площа біля сцени)
12:00-18:00 — Майстер-клас плетіння ляльки-мотанки від Надії Щерби
12:00-18:00 — Майстер-клас по художньому розпису одягу від Михайла Тимчука
12:00-19:00 — Гуцульська кухня для гостей фестивалю (Площа біля сцени)
18:30-23:00 — Великий концерт за участі відомих гуртів (Сцена):
18:30-19:10 — Гурт «The StenS» (м. Івано-Франківськ)
19:10-19:40 — Роман Калин (м. Івано-Франківськ)
19:40-20:20 — Гурт «Оратанія» (м. Львів)
20:20-21:00 — Гурт «Фліт» (м. Івано-Франківськ)
21:00-21:30 — Перформенс художника Юрія Писаря (створення великоформатної картини Володимира Івасюка на Великій сцені під музичний супровід) (Сцена)
21:30-22:20 — Тарас Чубай (м. Київ)
22:20-23:00 — Гурт «Гайдамаки» (м. Київ)





e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.11sec