Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

08:39
27-28 серпня в місті Косові та селі Рожнів Косівського району проходитиме XІХ Міжнародний Гуцульський фестиваль за підтримки Міністерства культури і туризму України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Косівської районної влади. Офіційне відкриття фестивалю у неділю, 28 серпня, об 11.30 на площі перед райдержадміністрацією.

У суботу, 27 серпня, о 11.00 в районному адмінприміщенні розпочнеться науково-практична конференція “Гуцульський феномен: мистецтво жити і творити” за участю науковців, краєзнавців, мистецтвознавців, представників влади, зацікавлених офіційних осіб від громадських організацій США, Канади, Бразилії, Аргентини, Великої Британії, Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини, Чехії, Молдови, Росії, Білорусі та інших країн.

За словами голови Косівської райдержадміністрації Ярослава Шинкарука, “Незмінні ініціатори проведення Гуцульського фестивалю - Товариства “Гуцульщина”, які опікуються розвитком та популяризацією традиційних видів народного мистецтва, звичаїв, обрядів етнічної групи українців – гуцулів, підвищенням соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявленням самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно – ужиткового мистецтва краю”.

Довідково: Як зазначено в Положенні Гуцульського фестивалю, його основним завданням є “збереження традицій гуцульського роду, автентичності пісні, музики, танцю, обрядів, театральних дійств та спортивних видовищ, декоративно-прикладного мистецтва гуцульського краю, єднання гуцулів у єдину родину задля збереження етнографічної неповторності; сприяти залученню до конкурсних програм нових гуцульських здобутків у пісенному, фольклорному, театральному, гумористичному, естрадному, танцювальному, декоративно-прикладному мистецтві та фізичній вправності; пошук нових шляхів для розвитку автентичного культурного та побутового середовища гуцулів через підтримку інститутів державної влади;розбудити в молодіжному середовищі повагу до величних набутків гуцульського етносу, бажання стати активними носіями традицій та гуцульської гідності; привернути увагу учасників та гостей фестивалю до туристичного потенціалу Косівщини”.

Підготовкою та проведенням фестивалю та науково-практичної конференції керує Оргкомітет, розпорядчі функції виконують робочі групи та Дирекція фестивалю, що працюють на громадських засадах.

Учасниками Косівського Гуцульського фестивалю будуть: фольклорно-етнографічні, хорові колективи, вокальні ансамблі та окремі виконавці, оркестри народних інструментів, троїсті музики, солісти-інструменталісти на гуцульських народних музичних інструментах, самодіяльні театри, читці-декламатори, гумористи, танцювальні колективи, силачі гуцульського краю, учасниці конкурсу “Красуня Гуцульщини”, майстри образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, в репертуарі яких є твори на гуцульську тематику.

Також буде проведено конкурс “Силач Гуцульщини”. Переможцю буде присвоєно звання “Найсильніший гуцул 2011 року” та вручено перехідний “Черес чемпіона”.

Участь у змаганнях можуть взяти чоловіки, яким виповнилося 18 років.

Дирекція фестивалю: 78600, майдан Незалежності, 11, м.Косів, Івано-Франківської області, e-mail: kosivrda@i.ua

тел. – (0-278) 2-48-45, 2-46-39, 2-45-20, факс 2-48-49
тел. – (0-278) 2-10-07, 2-22-75
тел. – (0-278) 2-14-63, 2-01-78, 2-13-22 (група мистецьких програм).

Коломия Веб


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.11sec