Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Горящий тур в Польшу из Киева от 04 сентября в 13:08 | https://advoservice.com.ua кто оказывает бесплатные юридические консультации.
Оголошено конкурс на кращу оглядову екскурсію Івано-Франківськом

10:44
Оголошено конкурс на кращу оглядову екскурсію Івано-Франківськом і тематичні екскурсії, присвячені 350-й річниці міста. Проводять його відділ туризму управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, громадська організація «Івано-Франківська туристсько-краєзнавча спілка» та молодіжний міськвиконком.

Конкурс стартує 1 листопада і триватиме до 19 грудня ц. р. До участі в ньому запрошуються усі, хто цікавиться, вивчає та популяризує історію, традиції, культурну спадщину рідного міста: учні старших класів загальноосвітніх шкіл, студентська молодь, громадські організації, краєзнавці, представники туристичних операторів та агентів.

Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною. Отож організатори чекають цікавих пропозицій, технологічні мапи екскурсій, схеми маршрутів.

До складу журі залучатимуть провідних фахівці з краєзнавства, істориків, екскурсоводів, представників туристичних організацій міста. При оцінюванні робіт вони враховуватимуть: новизну і творчий підхід у визначенні маршруту; важливість туристичних об’єктів, пам’яток з короткою історичною довідкою про них; глибину розкриття обраної теми та її зв’язок зі схемою маршруту; навіть використані джерела та літературу. Кращі роботи будуть прослухані на місцевості.

І щодо нагород переможцям: 2300 грн. за І місце, 1610 грн. за ІІ і 1150 грн. за ІІI місце. Будуть також три заохочувальні премії по 920 грн.

ОДТРК


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.11sec