Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

27 вересня – Всесвітній День Туризму та День Туризму в Україні

14:45

23 вересня ц.р. в приміщенні Івано-Франківського обласного академічного музично-драматичного театру ім. І.Франка (вул. Незалежності, 42, м. Івано-Франківськ) відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Туризму та Дня Туризму в Україні.

У програмі святкування:

- виставка-презентація «Писанкове Прикарпаття» - представлення туристично-рекреаційного потенціалу Івано-Франківської області та регіонів-партнерів (з 10 год. до 17 год.; офіційне відкриття о 10.30);

- нагородження працівників галузі та святковий концерт за участю художньо-мистецьких колективів (початок о 14 год.).

Запрошуємо мешканців та гостей міста Івано-Франківськ взяти участь у святкових заходах 23 вересня!

Для довідки:

Туристична галузь визначена пріоритетним напрямком соціально-економічного розвитку Івано-Франківщини. В області діє регіональна цільова Програма розвитку туризму на період 2011-2015 рр.

За офіційною статистикою Прикарпаття вже чотири роки поспіль входить у трійку регіонів-лідерів туризму України. Щороку в область приїжджає понад 1 мільйона туристів та гостей. На сьогодні в області функціонують 201 туристично-рекреаційний заклад, в т. ч. 98 готелів; послуги розміщення також надають понад 750 приватних садиб сільського зеленого туризму; туристичні послуги надають більше 100 зі 158 зареєстрованих туроператорів та турагентів; працюють 12 центрів та пунктів туристичної інформації; дозвіл на право здійснення туристичного супроводу отримали більше 40 екскурсоводів та провідників. У першому півріччі 2011 року від діяльності туристичних підприємств до бюджетів всіх рівнів надійшло 28,34 млн.грн; за вісім місяців 2011 року в місцеві бюджети поступило понад 0,5 млн. грн. від сплати туристичного збору.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.12sec