Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

13:52
26 вересня розпочне роботу Міжнародний фестиваль національної класики «Обереги» на базі Івано-Франківського академічного театру ляльок імені Марійки Підгірянки. Цьогорічний захід збере театральні колективи з Литви, Білорусії, Польщі, Чехії, Словаччини, Молдови, Росії та України.

В рамках V фестивалю «Обереги-2011» також буде проведено «Літаючий фестиваль» на тему «Родина і дитина в сучасній Європі», відповідно до Програми Євросоюзу «Культура 2007-2013 рр.».

Цікаво, що організатори підготували насичену програму як для маленьких так і для дорослих глядачів. Цього року вистави показуватимуть на двох сценах – театру ляльок та облмуздрамтеатру.

Вже п’ятий рік поспіль підтримує проведення фестивалю ПАТ«Прикарпаттяобленерго». “«Обереги» – це справді унікальний мистецький захід, який поступово переростає в масштабний театральний рух. Кожного року він радує нас новими прем’єрами, дивує новаторським підходом та різноплановістю учасників, — зазначив Голова Правління Олександр Бубен. – Це захід європейського рівня. Підтримуючи його, ми ще раз заявляємо усім – наше культурно-мистецьке життя не обмежується багатою народною традицією та історичною спадщиною, ми прогресивні і багатогранні, готові до змін і до руху вперед”.

ОДТРК


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec