Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

15:41

Делегація Івано-Франківської області у складі Василя Сеніва, голови Тлумацької райдержадміністрації, та Наталії Гасюк, заступника начальника головного управління, начальника управління туризму головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, взяли участь у IV Міжнародному Форумі Польща – Україна «Співпраця транскордонна – нові виклики», який відбувся у м. Любліні 19-20 жовтня 2011 року.

Форум урочисто відкрили Маркіян Мальський, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща, та Кшиштоф Гетьман — Маршалек Люблінського воєводства.

В рамках засідання були обговорені питання розвитку сільського господарства, енергетики, інвестицій та туризму напередодні проведення Чемпіонату з футболу «Євро-2012». Окремий напрям дискусії був присвячений громадській і транскордонній співпраці. Під час Форуму відбулася Біржа інвестиційних пропозицій польських самоврядних організацій і економічних зон, навчальні візити в місця вкладених інвестицій Люблінського воєводства, а також коопераційна біржа для польських і українських фірм, під час якої учасники Форуму мали нагоду безкоштовно презентувати свої пропозиції.

Делегація Івано-Франківщини під час перебування у Любліні провела ряд зустрічей із представниками Регіональної туристичної палати, Люблінської регіональної туристичної організації та Туристично-інформаційного центру Люблінського воєводства. Досягнуто попередніх домовленостей щодо розробки та реалізації спільних проектів в галузі туризму, організації ознайомчих турів для польських журналістів та туристичних фірм на Івано-Франківщину у 2012 році, а також щодо включення сплаву по Дністру в діючі маршрути туристичних фірм Любліна по Івано-Франківщині.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec