Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

00:23

9-10 листопада ц.р. в м. Бая-Маре (Румунія) відбулася чергова зустріч партнерів проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону», участь у якій взяли представники Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини, головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації та Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту (Румунія).

У рамках візиту учасники також ознайомилися з визначними туристичними об’єктами Марамурешського повіту. На зустрічі партнерів обговорено хід реалізації проекту, ознайомлено з досягнутими результатами проекту, накреслено шляхи подальшого впровадження проекту. Зокрема у звітному періоді проведено опитування 2000 туристів та 300 туристичних садиб на предмет якості туристичних послуг на території цільового регіону, результати якого будуть оприлюднені до кінця ц.р.; за допомогою управління культури облдержадміністрації та райдержадміністрацій сформовано попередній перелік туристичних та культурних подій регіону у 2012 році; визначені основні складові пілотного туристичного продукту «Мальовничі сільські Карпати» та окреслені основні Правила поведінки туристів в Карпатах; окрім того, сформований проект Стратегії розвитку Карпатського села.

Основні роботи за цими завданнями заплановано завершити до початку грудня ц.р. і проекти документів обговорити на засіданнях експертних та фокус-груп, круглому столі у листопаді - на початку грудня, а результати робіт у першому році реалізації проекту - на засіданні Наглядової ради проекту, яка відбудеться у грудні в м. Івано-Франківську.

Для довідки: Проект „Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону” реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації та Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту (Румунія) в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Більше інформації про проект та можливості долучитися до його реалізації можна отримати в Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини (www.aedif.if.ua).


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.009sec