Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

10:43
Туризм у місті Івано-Франківську належить до найбільш динамічних і конкурентоспроможних галузей. Розвиток туризму безпосередньо через збільшення потоку туристів здійснює вплив на розвиток таких видів економічної діяльності, як: транспорт, готельний та ресторанний бізнес, роздрібна торгівля, харчова промисловість та інші.

Перетворення міста у туристичну принаду потребує спільних зусиль місцевої влади та суб’єктів туризму. Саме тому на розгляд депутатів винесено «Програму розвитку туристичної галузі міста Івано-Франківська на 2012-2015рр.».

Попри туристичну привабливість нашого міста, у ньому існує ще чимало проблем, вирішення яких неможливе без волі влади, зокрема, встановлення меж охоронних зон історико-культурних об’єктів. Імідж Івано-Франківська формується за рахунок історико-архітектурного надбання, тому основним практичним завданням програми стане реставрація історичних кварталів міста, а саме: вулиці Вірменської, Фортечного провулку, встановлення пам’ятного знаку на місці першої української церкви, реставрація Палацу Потоцьких. Беззаперечно, завдання не є із легких, адже унаслідок непродуманого розпоряджання як земельними ділянками центральної частини міста, так і самими архітектурними об’єктами, Франківськ сьогодні фрагментарно нагадує те місто, яким ще у попередньому столітті так захоплювались його гості.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.113sec