Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

23:44

30 листопада в рамках проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» відбувся круглий стіл на тему: «Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону» за участю представників органів місцевої влади, культурних, мистецьких та спортивних закладів, туристичних та громадських організації Івано-Франківщини.

Мета заходу: формування календаря заходів області у 2012 році, інтеграція культурно-етнічних особливостей в туристичну пропозицію регіону для залучення широкого кола представників громад до діяльності у сфері туризму, а також сприяння збереженню місцевої автентичності, культури та традицій.

Засідання провели заступник начальника головного управління, начальник управління туризму головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Наталія Гасюк, начальник управління культури Володимир Федорак, перший заступник начальника головного управління у справах сім’ї, молоді і спорту Михайло Марцинків та заступник голови Ради Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини Марія Ковалів.

Учасники круглого столу ознайомились із ходом реалізації проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону», обговорили пропозиції до формування Карпатського календаря подій заходів культури і мистецтва, спорту та туризму. Під час засідання були озвучені також і проблеми, з якими зустрічаються організатори фестивалів та інших подій, зокрема, наголошувалося на необхідності фінансової підтримки, забезпечення безпеки, санітарних та інших умов перебування учасників і відвідувачів.

Визначено кінцеву дату – до 05 грудня ц.р. - прийому пропозицій до друкованого календаря, який буде видано трьома мовами накладом у 11 тисяч примірників. Окрім того, інформація про події буде розміщена на сайтах:www.if.gov.ua, www.rtic.if.ua, www.museum.if.ua, www.karpaty-info.eu.

Подати інформацію та фото організатори подій можуть в управління туризму головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації на компакт-диску, або на електронну адресу blynata@mail.ru або телефон/факс (0342) 552223, за формою, що наведена:

з. п.

Назва заходу (офіційна)

Термін

(день і місяць)

та місце проведення

Короткий опис заходу

(характеристика учасників, основні події тощо)

Контакти організатора

(назва, телефон, ел.адреса, веб-сторінка, ПІБ контактної особи)

1.

2.

Довідково: Проект „Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону” реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації та Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамурешського повіту (Румунія) в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013. Більше інформації про проект та можливості долучитися до його реалізації можна отримати в Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини (www.aedif.if.ua

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec