Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

14:09

19 грудня у маєтку Святого Миколая з року в рік збирається чимало дітлахів, адже всі хочуть долучитися до святкувань і побачити Святого Миколая. Цьогоріч там проходив районний фестиваль новорічно-різдвяної іграшки.

.

На святкування завітав голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк. Разом з ним садибу відвідали голова Косівської районної державної адміністрації Ярослав Шинкарук та голова Косівської районної ради Андрій Клуб. Гості оглянули виставку іграшок, прогулялися подвір’ям та поспілкувалися з численними дітлахами, які з’їхалися на свято з усієї Івано-Франківщини.

.

Голова Івано-Франківської ОДА М. Вишиванюк навіть пригадав свої дитячі роки:«Це свято повернення в дитинство, повернення в ту пору коли я був ще дитиною і дуже чекав першого снігу і свята Святого Миколая. Дуже хотів побачити Миколая і думав що не спатиму цілу ніч, але він приходив, а я його не бачив. Сьогодні я знову повернувся в дитинство і слава Богу що в нас в області є такий заклад, який приносить дітям радість і не просто радість а вчить дітей бути добрими, бо Святий Миколай це уособлення в першу чергу доброти, добрих справ. Тож будьмо добрі і творімо добрі справи».

.

Вже зі сцени маєтку Святого Миколая журналісти та присутні почули, що очільник області приїхав не з пустими руками, а привіз вітання від Президента України Віктора Януковича. «Сьогодні особливий день, коли відбувається одне із чудес коли на землю спускається Святий Миколай. Приходить він з однією метою – дарувати подарунки і добро. Чим більше добра, чим більше тепла ми подаруємо один одному тим краще і веселіше буде жити. Я сьогодні маю особливу місію і честь від імені Президента України Віктора Федоровича Януковича вітаю усіх з цим святом і наступаючими різдвяними святами. Президент делегував мене сюди не з пустими руками. Він почув прохання Святого Миколая , котрий минуло річ просив взяти під опіку маєток і видав відповідне розпорядження про будівництво і розширення садиби святого Миколая. І можливо вже невдовзі будемо відкривати не районне свято Косівського масштабу, а повноцінне всеукраїнське дійство загальнодержавного значення», – сказав М. Вишиванюк.

.

Першим подарунком від Президента України став сучасний спортивний майданчик з штучним покриттям та цукерки для всіх дітлахів.

Другим подарунком стало розпорядження № 154 Кабінету Міністрів України «Про передачу в 2011 році деяких бюджетних призначень» Міністерству екології та природних ресурсів передані бюджетні призначення в сумі 2 млн. 285 тис. грн. для розробки проектно-кошторисної документації для будівництва туристичного мистецького комплексу «Садиба святого Миколая».
.

Відкриття свята відбулося за участі представників духовенства. Голова районної державної адміністрації Ярослав Шинкарук подякував голові ОДА М. Вишиванюку і висловив надію, що вже наступного року 19 грудня на території садиби будуть нові споруди: «Маєток Святого Миколая буде постійно відкритий протягом року і всі бажаючі можуть вільно поспілкуватись з Миколаєм. Ми ж дорослі будемо робити все можливе щоб маєток процвітав і я переконаний, що так і буде адже ми відчуваємо підтримку Президента України, Уряду, керівника області Михайла Вишиванюка і маємо на меті спорудити безліч будов на території садиби. Зокрема планується зробити дитячий театр на 300 місць, навчально-оздоровчий комплекс на 300 місць з плавальними басейнами і кінно-спортивною базою та іподромом, тут будуть мала залізнична дорога з казковими станціями, музей та безліч інших розваг».

.

Окрім того, для Святого Миколая планують збудувати ще кращий будинок, а той, що зараз є, віддадуть під його пошту. У самому маєтку буде містечко майстрів, музей природи та етнографії,різноманітні казкові маршрути.

Маєток святого Миколая матиме свою пасіку на двісті вуликів (сорок уже є), ставок і ціле підсобне господарство в селі Трач, де вирощуватимуть усе необхідне для харчування дітей. Проект «Маєток Святого Миколая» має відповідне державне фінансування – у тій частин, що стосується дітей. Вони приїжджатимуть сюди на відпочинок по путівках, а в усьому іншому буде задіяний приватний сектор. Таким чином садиба святого Миколая стане ще й поштовхом до розвитку економіки, туризму та народних промислів.

Новини Коломиї
.
Новини Коломиї

.
Новини Коломиї

.

Новини Коломиї

.

Новини Коломиї

.

. Новини Коломиї

.
Новини Коломиї

.

Новини Коломиї

.

Новини Коломиї

.
. Новини Коломиї

.
Новини Коломиї

.

Новини Коломиї

.

Новини Коломиї

.

Новини Коломиї

.

Новини Коломиї

.


Новини Коломиї

.
Новини Коломиї

.

Новини Коломиї

.
Новини Коломиї

.

Новини Коломиї
.

Новини Коломиї


.
Новини Коломиї

.
Новини Коломиї

.
Новини Коломиї

.

Новини Коломиї

.
.
Новини Коломиї

.
. Новини Коломиї

.

Новини Коломиї

Фіртка


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.109sec