Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:30
Івано-Франківська обласна рада прийняла Звернення до Кабінету міністрів України, в якому просить затвердити запропонований план заходів та відзначити на державному рівні 350-річчя від дня заснування Івано-Франківська. У переліку запропонованих заходів – реставрація Палацу Потоцьких. Для цього депутати планують залучити 31,5 тис. грн до 2012 року з різних джерел фінансування.

Місцеві архітектори зійшлися на думці, що всі розвалені споруди потрібно знести і побудувати новий класичний палац.

1,5 тис. грн передбачено виділити з міського бюджету Івано-Франківська вже до кінця року. Решта коштів влада міста має намір отримати з державного бюджету протягом двох років. Наразі влада Прикарпаття та Івано-Франківська стурбована тим, що палац не підлягає реставрації, - повідомляє кореспондент ZAXID.NET.

"Я обійшов всі споруди – це купа розвалин, які не підлягають ремонту. Єдине, що можна і потрібно відреставрувати – це браму Палацу, яка знаходиться в аварійному стані", - наголосив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк. За його словами, місцеві архітектори зійшлися на думці, що всі розвалені споруди потрібно знести і побудувати новий класичний палац. За словами Михайла Вишиванюка, це має бути Культурно-мистецький туристичний Центр з картинною галереєю, яка відкриє прикарпатцям та гостям краю мистецькі твори, що довгий час зберігаються у запасниках Художнього музею.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec