Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Боснія і Герцеговина скасує візовий режим для українців

12:48
Україна має намір домовитися про безвізовий режим з Боснією і Герцеговиною. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ.
20 липня в Києві відбулися українсько-боснійські консультації з консульсько-правових питань.

У рамках консультацій сторони постатейно погодили проект угоди між Кабінетом Міністрів України та Радою Міністрів Боснії і Герцеговини про умови взаємних поїздок громадян.

Проектом угоди передбачається введення взаємного безвізового режиму поїздок громадян України та Боснії і Герцеговини, які користуються загальногромадянськими паспортами для виїзду за кордон.

При цьому термін перебування без віз на території держави іншої сторони не повинен перевищувати 30 днів протягом двох місяців з дати першого в'їзду.

МЗС зазначає, що укладення такої угоди буде сприяти подальшому розвитку партнерських відносин з Боснією і Герцеговиною, інтенсифікації контактів в політичній, економічній, культурно-гуманітарній сферах, а також зростанню кількості взаємних поїздок громадян з туристичною, діловою та приватною метою.

Серед головних питань порядку денного були також обговорені питання захисту прав та інтересів громадян, а також правонаступництва договірно-правової бази СРСР і Соціалістичної Федеративної Республіки Югославія.

Нагадаємо, у квітні 2009 року Україна запропонувала Боснії і Герцеговині скасувати візовий режим для українців.

Тим часом, 21 липня міністри закордонних справ України та Ізраїлю підписали міжурядову угоду про скасування віз для громадян, які користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України та Ізраїлю.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.113sec