Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

23:46

До ювілею Івано-Франківська розпочали підготовку заздалегідь. Окрім офіційних заходів, різноманітні громадські організації й пересічні фракнівці пропонують свої варіанти відзначення дня народження обласного центру Прикарпаття. Зокрема, одним із таких проектів є відео-арт «Місто(SITY)- 2012». У програмі братимуть участь відео-митці, незалежно від громадянства, статі, етнічної, релігійної приналежності, освіти та звання, котрі представлять до 3 творів відео- арту, виконаних протягом попередніх трьох років(твори не повинні перевищувати тривалість 5 хвилин). Для участі в програмі відео-арту «Місто(SITY)- 2012» необхідно надіслати відео-твори записані на DVD-R (формат mpg.) до 1 травня 2012р. на адресу: кіностудія «Верховина», вул. Шевченка 1, м. Івано-Франківськ,Україна, 79000, або надіслати відео на е-mail: yanovskiyyarik@mail.ru Жюрі відбере якісну кількість творів. Кожне відео повинно супроводжуватися короткою експлікацією(автор, назва, рік створення), пише іфпортал.

Надіслані відео-твори залишаються в оргкомітеті для навчальної програми молоді, і після завершення програми будуть виставлені для загального огляду на YOUTUBE.

ДОВІДКА: Програма «Місто(SITY)- 2012» відбуватиметься в травні 2012р. Нагороди та відзнаки призначає жюрі, до якого входять мистецтвознавці, критики , митці, письменники та журналісти. Організатори такого конкурсу ставлять собі за мету популяризацію краси й самобутності Івано-Франківська й інших міст України. Так, за певних обставин територія будь-якого українського міста(центрально-європейського), може стати унікальним творчим майданчиком, де можливо буде втілювати різноманітні футуристичні проекти.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec