Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:56
27 лютого 2012 р. о 14-00 год. в залі засідань облдержадміністрації (4-й поверх, вул.Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ) за ініціативи голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка та міського голови м. Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса за участю Асоціації готелів та туристичних підприємств Карпатського регіону відбудеться нарада з представниками готельно-туристичного бізнесу, закладами освіти, туристичними громадськими організаціями, транспортних компаній та музейних закладів області.

Метою зустрічі є координація дій представників готельно-туристичної галузі Прикарпаття для подальшого розвитку туристичного потенціалу регіону, зокрема:

- пошук нових шляхів наповнення закладів розміщення;

- покращення якості надання туристичних та сервісних послуг;

- залучення нових туристичних потоків з інших регіонів України та світу;

- розробка єдиної стратегії розвитку та презентації туристичного потенціалу для популяризації відпочинку на Прикарпатті;

- можливості використання проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012;

- забезпечення готельно-туристичної галузі кваліфікованими кадрами.

Запрошуємо взяти участь у нараді та подати пропозиції щодо питань, як необхідно розглянути. Про участь просимо підтвердити в управління туризму облдержадміністрації за е-поштою: blynata@mail.ru або на факс (0342) 552223, повідомивши назву організації, прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон учасника, в термін до 23 лютого 2012 р.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.009sec