Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Купить киви qiwi xbit.money.
15:40

Представники Регіонального туристично-інформаційного центру беруть участь у заходах проекту «Знаємо, куди йдемо. Співпраця органів самоврядування у сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації (КСТІ)».

Проект впроваджується Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області спільно з Асоціацією «Центр європейської співпраці» (м. Дзержонюв, Республіка Польща) в рамках програми «Польська закордонна допомога – 2010» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.

Основною метою проекту є покращення доступу до туристичної інформації в Карпатському регіоні шляхом створення КСТІ. Територія реалізації проекту – Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька області.

Окремі цілі проекту: розвиток підприємництва в сфері туризму, підвищення рівня використання туристичного потенціалу цільових областей, налагодження сталої співпраці органів місцевого самоврядування; підвищення кваліфікації представників органів влади та місцевого самоврядування щодо проектування і впровадження систем туристичної інформації; розвиток систем туристичної інформації.

Окрім представників РТІЦ, до складу робочої групи від Івано-Франківської області входять відповідальні з питань туризму Богородчанської, Верховинської, Долинської, Коломийської РДА, представники головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій ОДА, ТІЦ «Дністровський каньйон».

На майстер-класах, що відбулися у Івано-Франківській та Львівській області, учасники ознайомилися з принципами формування та основними елементами сучасної системи туристичної інформації в Європі, організацією роботи центру туристичної інформації, системою маркування доріг туристичними знаками, обговорили існуючі в Україні системи туристичної інформації.

На третій навчальній сесії з 20 по 22 липня 2010 р. у с. Сергії Чернівецької області проводилися презентації наявного стану прознакованих туристичних шляхів у Івано-Франківській та Львівській областях, практичні заняття щодо визначення проблематики туристичних шляхів, цільової групи, яка отримує користі від туристичних шляхів. Було досліджено SWOT-аналіз системи туристичних шляхів у Карпатському регіоні. Крім Івано-Франківської області участь у семінарі взяли представники Львівської та Чернівецької областей.

Детальна інформація щодо проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області, вул. Василіянок, 62-а, тел. 0342 500-430, www.rfpp.if.ua


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec