Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

00:12

На теренах українських Карпат почав діяти ще один ( четвертий в області ) національний природний парк – «Верховинський». Він розкинувся на масивах Верховинського та Гринявського держлісгоспів і займає площу 12 тис. га.

Територія парку розташована у привабливому та цікавому географічному секторі Чивчино-Гринявських гір, де беруть початок Чорний і Білий Черемоші, де збереглися ендемічні та реліктові види карпатської флори, багатий тваринний світ, а також останки вулканічних порід.

Особливий дар природи тут —джерела з цінною мінеральною водою. Все це відкривє широкі можливості для створення на території парку лікувально-оздоровчих та відпочинкових зон, розвиненої інфраструктури зеленого туризму і проведення науково-дослідницької роботи.

За словами начальника відділу рекреації та пропаганди екологічних знань Дмитра Стефлюка, парк буде мати 4 функцінальні зони: заповідну, зони врегульованої та стаціонарної рекреацій і господарську. У високогірних ландшафтах будуть прокладені цікаві туристичні стежки, пише бріз.

На географічній карті України національний природний парк «Верховинський» з»явився відповідно до Наказу міністра охорони навколишнього средовища 11 жовтня 2011 року з метою збереження типових для Карпат гірських природних комплексів, рідкісних природих екосистем та створення умов для відпочинку й оздоровлення людей.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.112sec