Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

20:23

29 липня представники головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації та Товариства молодих інвалідів «Братерство» на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 25.05.2010 р. №281 здійснили в Косівському районі оцінку туристично-привабливих об’єктів на предмет їх доступності для осіб з обмеженими можливостями та пристосованості для відвідання туристів цієї категорії.

Робоча група відвідала такі туристичні об’єкти: музеї родини Корнелюків, М. Струтинського, туристичні комплекси «Легенда Карпат», «Байка», «Синевір», санаторії «Косів», «Карпатські зорі», лікувально-оздоровчий комплекс «Карпатські зорі».

За результатами проведеного аналізу можливими об’єктами для відвідування людьми з особливими потребами при обов’язковій присутності супроводжуючої особи є музей народної творчості М.Струтинського та музей родини Корнелюків.

Музей народної творчості М. Струтинського розміщений у школі мистецтв і займає 2 великі зали та коридор. Експозиція представлена великою кількістю робіт народних майстрів Гуцульщини, Покуття, Поділля та Буковини – старовинні ікони, предмети сакрального мистецтва, живопис, кераміка, народний одяг, ткацтво та багато іншого. У музеї зібрана колекція вишитих сорочок та предметів одягу різних етнографічних регіонів. Відвідувачі мають можливість сфотографуватися в одязі з колекції музею. У музеї відбуваються змінні виставки художників та майстрів народного мистецтва. До входу в музей веде 3 сходинки і ще 2 сходинки з фойє у кімнати музею. Тому потрібна допомога супроводжуючої особи. Між кімнатами музею можна пересуватися вільно.

Приватний музей родини Корнелюків зібрав колекцію майстрів народного одягу та різних видів народних промислів 4 поколінь родини Корнелюків. Експозиція музею, що розміщена у приватному будинку, містить колекцію головних уборів, керамічних тарелів, предметів побуту. До входу в будинок веде 3 сходини, доріжка до музею не вимощена, тому потрібна допомога супроводжуючої особи. Між кімнатами музею можна пересуватися вільно.

Жоден з відвідуваних туристичних закладів не пристосований для відвідування особами з обмеженими можливостями. Безперешкодним є лише пересування територією баз відпочинку «Легенда Карпат» і «Синевір» та відпочинок в альтанках.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec