Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:46

Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації спільно з туроператором «Туристична фірма «Надія» представили туристичні можливості області на ХІІ Міжнародному туристичному ярмарку «В сторону сонця», який відбувся 18-20 травня 2012 року в м. Ополє (Республіка Польща) на площі Ринок.

Участь у ярмарці взяли представники туристичного бізнесу та місцевих органів влади в сфері туризму усіх регіонів Опольського воєводства та регіонів-партнерів з Німеччини, Румунії, Чехії.

Стенд Івано-Франківщини відвідала Барбара Камінська, заступник Маршалека Опольського воєводства та офіційна делегація представників Маршалківського уряду Опольського воєводства.

В рамках заходу відбулися зустрічі делегації області з Матеушем
Фіглем - директором департаменту співпраці з закордоном і промоції регіону; Янушем Войциком - директором департаменту туризму, культури і спорту; що сприяло налагодженню нових контактів та шляхів співпраці. Досягнуто домовленостей з директором турфірми CarpeDiem Touristic Мареком Рутковським про презентацію Івано-Франківської області для німецьких та польських туроператорів

Враховуючи, що значна частина жителів міста Ополє, є вихідцями з Західної України, було багато відвідувачів стенду Івано-Франківщини. Найбільше цікавилися ностальгійним туризмом, відвідуванням місць, пов’язаних з народженням та перебуванням в Україні, зокрема, Івано-Франківська, Коломиї, Косова, Надвірної, архітектурних пам’яток, церков. Молоде покоління цікавилось активними видами відпочинку – велосипедним та пішохідним туризмом.

Захід був проведений на високому рівні. Організатори - Маршалківський уряд Опольського Воєводства (www.opolskie.pl) та рекламна агенція «Профіль».

Між Івано-Франківською областю та Опольським воєводством вже десять років діє угода про співпрацю та налагоджені тісні дружні відносини


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec