Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

10:16

Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації спільно з туристичним оператором «ТзОВ Фірма «Надія» презентували туристичний потенціал Івано-Франківщини на Х Міжнародній Асамблеї туристичного бізнесу «Одеському туристичному фестивалі», яка відбулася 18 - 20 травня на головній вулиці Одеси – Дерибасівській, в рамках святкування Днів Європи в Україні.

Підтримку проведення цього заходу надали Міністерство культури України, Одеська обласна державна адміністрація, Одеський міський виконавчий комітет, Представництво МЗС України в Одеській області.

Головною метою організаторів Міжнародної Асамблеї туристичного бізнесу є просування і популяризація українського туристичного продукту на внутрішньому та міжнародному ринках, розширення співпраці між українськими та зарубіжними операторами туристичної індустрії, інтеграція України в світовий ринок туристичних послуг. Окрім вітчизняних туристичних підприємств, у роботі Асамблеї взяли участь представники туристичного бізнесу Польщі, Болгарії, Чехії, Греції, Румунії і Туреччини.

З метою ознайомлення з особливостями розвитку агротуристичної діяльності на Одещині представники області також взяли участь у рекламному турі та відвідали окремі об’єкти зеленого туризму Одещини.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec