Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Турфірми — за чесну конкуренцію

11:48
На засіданні Регіональної ради підприємців туристично-рекреаційної галузі області йшлося про різні аспекти діяльності туристичних організацій, зокрема і про недоброякісну конкуренцію.

За словами голови ради, директора туристичної фірми “Галичанка Іф” Зої Бордун, саме так вони розцінюють діяльність на території області без ліцензії на провадження туристичної діяльності.

Пропонують відновити видачу рекомендацій обласним управлінням туризму на отримання ліцензії туристичними підприємствами для полегшення умов отримання ліцензії на провадження туристичної діяльності тим, хто працює на туристичному ринку не менше 5 років. Вважають також за необхідне ініціювати зміни в законодавстві України щодо більш жорстких санкцій до юридичних та фізичних осіб, які працюють без ліцензії; делегування місцевим органам виконавчої влади в галузі туризму повноважень на проведення планових та позапланових перевірок ліцензованих туристичних підприємств.

На засіданні ради йшлося також про діяльність екскурсоводів на території області без дозволів на проведення екскурсій та необхідність створення постійно діючих курсів з підготовки та вдосконалення кадрів для туристичної галузі; про облаштування екскурсійних об’єктів і благоустрій місць зупинок вздовж доріг біля заправок, стоянок тощо.

За інформацією Івано-Франківської ОДТРК


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.113sec