Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

14:45

20 липня 2012 р. в приміщенні Регіонального туристично-інформаційного центру відбулася презентація міжнародного велопроекту «Велосипедом по Україні». В презентації взяли участь делегація з міст Гнєзно та Познані Республіки Польща, представники головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, відділів туризму Івано-Франківського міськвиконкому, Надвірнянської райдержадміністрації, Федерації велоспорту області та інших громадських організацій.


Проект реалізується осередком Польського екологічного клубу в місті Гнєзно (Польща) і Надвірнянським туристично-інформаційним центром та фінансується в рамках Програми Польсько-Американського Фонду Свободи "Зміни в Регіоні" РІТА, реалізованого Фондом Освіта для Демократії.

Метою проекту є розвиток велосипедного руху на території Надвірнянського району, зокрема проведення інформаційної кампанії з популяризації велосипедного руху, створення маршрутів та нанесення їх на карту, встановлення велопарковок та розробка «Концепції розвитку велосипедних шляхів в Надвірнянському районі».

Також в рамках проекту передбачено налагодження міжнародного співробітництва між містами та подальше проведення велосипедних поїздок.

Термін реалізації проекту:з 01 червня 2012 року по 31 березня 2013 року.

Координатор проекту в Україні Володимир Гринішак, директор Надвірнянського туристично-інформаційного центру.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec