Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

16:33
Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації оголошує результати Всеукраїнської акції «Туристичні рекорди України: Івано-Франківщина». Головний приз акції – безкоштовний уїк-енд у м. Яремче – виграли Лучков Олександр Олександрович та Лучкова Діана Михайлівна (м. Мукачево Закарпатської області).Цеєдині учасники, які відвідали всі 23 запропоновані туристичні об’єкти.

Інші призери акції нагороджуються буклетами-фотоальбомами «Туристичні рекорди України: Івано-Франківщина», настільними іграми та розмальовками «Подорож казковим Прикарпаттям».

Довідково: всеукраїнська акція «Туристичні рекорди України: Івано-Франківщина» проводилась з 01 березня по 30 червня 2012 року з метою залучення туристів у період міжсезоння, забезпечення ефективного використання у туристичних цілях об'єктів історико-культурної спадщини, природного і антропогенного походження, які вирізняються своєю автентичністю та унікальністю.

Умови акції передбачали відвідування та фотофіксацію фізичної присутності туристів поблизу 23 визначених унікальних туристичних об’єктів Івано-Франківщини. Їх перелік був розміщений на наступних веб-сторінках:

http://frtt.if.gov.ua/Ukr/turizm/tur_rec.htm;

www.rtic.if.ua/content/424.html;

http://www.facebook.com/tourism.if.ua.

Правові, організаційні та фінансові рамки проведення акції визначались Положенням, затвердженим розпорядженням облдержадміністрації від 29.02.2012 № 105.

Інформація про акцію була поширена серед друкованих та електронних засобах масової інформації України, а також на регіональних радіо і телебаченні.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec